Satılır 2 otaqlı yeni tikili 40 m²

Bakı, Nizami · Nizami rayonu, Azər Manafov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-151377 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Təsvir

Təcili satıldığı üçün qiymətdə endirim edildi! 155.000 AZN → 149.000 AZN Alıb-kirayəyə vermək istəyənlər üçün əla fürsət! Sizə mənzil deyil, tam risksiz mənzil kirayəsi biznes modeli təklif edirəm. Mənzil hazırda 750 azn-ə icarədədi. Qarayev metrosuna 5 dəqiqəlik yerimə məsafəsi, Azər Manafov küçəsində yerləşən yeni tikili ( Orbita MTK ) 17 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində tam təmirli və tam əşyalı (elektronika daxil) 2 otaq studio mənzil satıram. Təmirə dair ideyalar dizayner tərəfindən verilmişdir. Binada 2 sürətli lift, yeraltı qaraj 24 saat təhlükəsizlik xidməti var. Sənəd Müqavilədir... Real alıcıya endirim olacaq!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,725 AZN/m²

Ortadan 21.2% baha

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
149 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nihat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi