Satılır 2 otaqlı yeni tikili 31 m²

Bakı, Xırdalan · Emlak.Az

Satış EML-064524 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

31.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Müqavilə

Təsvir

Xırdalan şəhəri AAAF da 18 mertebeli binanın 2 ci mertebesinde,esyalarla birlikde,komunal xətləri olan 31 kv evimiz satışa cixarildi,ev 1/2 duzelib,tam təmirlidir, ümumi qiyməti 55000azn

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,710 AZN/m²

Ortadan 7.4% baha

Rayon ort: 1,592 AZN/m²

Xırdalan

1 592 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.40%

Aktiv: 1175 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
53 000 AZN
Təmirli
S

Sahik (Mülkiyyətçi)

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi