Satılır 2 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-174839 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Təsvir

Nərimanov rayonu Təbriz küçəsində Heydər Əliyev Mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən möhtəşəm mənzil satılır. Mərtəbə 16/17.(17-ci mərtəbə yaşayışdı) Ümumi sahəsi 135kvm. Ev yaxşı təmirli di, ən keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. 2 ədəd eyvanı, sanitar qovşaq və sanuzel ayrı. Mənzil əşyalı satılır. Qaz,su,işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Sənəd Çıxarış(kupça). İpotekaya yararlı. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidədir. Parklar, supermarketlər, məktəb, bağça və s. yerləşir. Mənzil kimə maraqlı olsa yazın tam ətraflı videosun atım. Alıcının komissiya haqqı 1 % təşkil edir. Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz. Relax Home şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz. Real alıcıya evə baxandan sonra endirim olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,793 AZN/m²

Ortadan 28.3% sərfəli

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
377 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi