Şəkil yoxdur

Satılır 2 otaqlı yeni tikili 127 m²

Bakı, Nizami · Mehdi Abbasov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-000065 61
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

127.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 16

Təsvir

KUPCALI !!! IPOTEKAYA YARARLI Qara Qarayev metrosu Planet Sadliq Sarayin yaxinliqinda temirli yeni tikili 16 mertebeli binanin 6-cu mertebesinde yerlesen menzil satilir. Menzil umumi sahesi 127kvm olan, qanuni 3 otaqdan ve genis metbexden ibaretdir. Binada genis avto parking sahesi ve 24 saat muhafize xidmeti var. Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin. Xidmet haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,756 AZN/m²

Ortadan 10.3% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
205 882 USD
350 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi