Satılır 2 otaqlı yeni tikili 116 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-273708 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

116.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

? Şəhərin mərkəzində bazar qiymətindən ÇOX UCUZ mənzil fürsəti! ? Nərimanov rayonu, Təbriz küçəsi ? 2021-ci ildə tam təhvil verilmiş yeni tikili premium bina ? Tam kupçalı bina və mənzil ✅ Qanuni 2 otaq ✅ 3 sanuzel (1-i yataq otağında) ✅ Geniş və rahat layihə ✅ İstəyə uyğun 3 otaqlı mətbəx-holl formasında dəyişmək mümkündür ✅ Şəhərdə nadir görünən premium proyekt ✅ İşıqlı otaqlar və geniş holl ✅ Yeraltı parking mövcuddur ? Binanın qarşısında böyük park ? Nərimanov, 28 May və Gənclik metrolarına rahat çıxış ? Full premium bina – yaşayış üçün ideal seçim! ? Əlavə suallar və ya proyekt şəkilləri üçün müraciət edə bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,517 AZN/m²

Ortadan 35.2% sərfəli

Rayon ort: 3,883 AZN/m²

Nərimanov

3 883 AZN/m²

Son 6 ay: -18.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.90%

Aktiv: 18258 Yeni: 7050 Tələb: Aşağı
292 000 AZN
Kupçalı
M

Məhəmməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi