Satılır 2 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Nəsimi · Dilare Eliyeva Kuc, · YeniEmlak.AZ

Satış EML-187089 8
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Satılır Yeni Tikili Mənzil – Galaxy park Premium yasayis Kompleks Fürsət! Yer: 28 May metrosu yaxınlığı, Səməd Vurğun parkı ətrafı Dəmir Yol İdarəsindən cəmi 3 dəqiqəlik məsafə Ümumi sahə: 115 m² Otaq sayı: 2 otaq (asanlıqla 3 otağa çevrilə bilər) Sanitar qovşaq: 2 ədəd Təmir: Təmirsiz (zövqünüzə uyğun dizayn imkanı) Sened: Muqavile Metro çıxışı: Birbaşa metroya çıxış Üstünlüklər: Geniş və işıqlı mənzil Rahat və funksional planlama Şəhərin mərkəzində prestijli yerləşmə Yaxınlıqda park, məktəb, market və ictimai nəqliyyat Yaşayış və investisiya üçün ideal seçim Qiymət: Münasibdir (razılaşmaq mümkündür) Ofis haqqı: 1% Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,974 AZN/m²

Ortadan 17.6% sərfəli

Rayon ort: 3,608 AZN/m²

Nəsimi

3 608 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
342 000 AZN
Kupçalı
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi