Satılır 2 otaqlı yeni tikili 107 m²

Bakı, Bülbülə · Emlak.Az

Satış EML-064056 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

107.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 19

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! – PRONTO YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ

Yeni tikili • 4/19 • 107 m²

2 otaq (qanuni)

Çıxarış (kupça) var – 93 m²

İpoteka yararlı • Təmirli

Qaz, su, işıq daimidir

Daimi işlək liftlər

Elektrik, santeknika dərindən keyfiyyətli işlənib

Sanuzel istipoldur

Hamam tualet ayrıdır

Sanitar qovşaq ayrıdır, tualetə 2-ci duş əlavə etmək mümkündür

Balkon düz həyətə baxır

Sakit həyət

Həyətində uşaq bağçası, market

Ətrafda Araz, Bravo marketlər, Azza

Avtobus dayanacağının düz yanında

8 km bazarına çox yaxındır

7/24 mühafizə

Parkinq

Ofis haqqı 1 faizdir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,916 AZN/m²

Ortadan 28.1% sərfəli

Rayon ort: 2,665 AZN/m²

Bülbülə

2 665 AZN/m²

Son 6 ay: -70.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -39.00%

Aktiv: 1038 Yeni: 15 Tələb: Aşağı
205 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Süleyman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi