Satılır 2 otaqlı mənzil 96 m²

Bakı, Nəsimi · Üzeyir Hacıbəyov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-132537 1
13 dəq piyada 28 May metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 32

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Предлагаю апартаменты на продажу в Port Baku Residence с хорошим ремонтом. Удобная локация. Круглосуточная охрана комплекса . Есть тренажерный зал, бассейн. Рядом торговые центры, рестораны, кафе….

Показ по предварительной договорённости в удобное для всех время . Полное сопровождение сделки! Звоните или пишите на WhatsApp

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

6,198 AZN/m²

Ortadan 74% baha

Rayon ort: 3,561 AZN/m²

Nəsimi

3 561 AZN/m²

Son 6 ay: -5.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
321 622 EUR
595 000 AZN
Təmirli
D

DARX COMPANY

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi