Satılır 2 otaqlı mənzil 93 m²

Bakı, Sea Breeze · Sea Breeze · Bina.Az

Satış EML-171535 10

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

93.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 7

Təsvir

“Sea Breeze Park Residence 2- elit yaşayış kompleksində 2 otaqlı pod moyak mənzil satilir!

Mərtəbə: 2-7 Sahə: 93 kv.m

Park Residence 2 Xəzər sahilində heyrətamiz dənizkənarı kurort və yaşayış kompleksidir. Sea Breeze-də daşınmaz əmlak aldıqda, siz Rezident olursunuz və çoxsaylı imtiyazlardan faydalana bilirsiniz: — Çimərlik klubuna sərbəst giriş (çimərlik, hovuzlar) — Restoran və barlarda endirimlər — Konsert və festivallarda endirimlər — Anti-Aging mərkəzində endirimlər — İdman kompleksi (açıq və qapalı hovuzlar, fitnes zallar, saunalar) — İdman meydançaları (tennis,futbol,basketbol)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,978 AZN/m²

Ortadan 46.2% sərfəli

Rayon ort: 5,534 AZN/m²

Sea Breeze

5 534 AZN/m²

Son 6 ay: +13.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +21.40%

Aktiv: 1024 Yeni: 149 Tələb: Aşağı
277 000 AZN
C

Ceyhun

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi