Satılır 2 otaqlı mənzil 93 m²

Bakı, Nəsimi · Üzeyir Hacıbəyli k. · Bina.Az

Satış EML-234680 5
12 dəq piyada 28 May metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

93.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 31

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Maklerler zeng etmesin ancaq vasap işləyir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

8,355 AZN/m²

Ortadan 129.5% baha

Rayon ort: 3,641 AZN/m²

Nəsimi

3 641 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.30%

Aktiv: 13790 Yeni: 5081 Tələb: Aşağı
777 000 AZN
Təmirli
K

Könül

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi