Satılır 2 otaqlı mənzil 91 m²

Bakı, Xətai · Süleyman Vəzirov küç. · Bina.Az

Satış EML-189752 1
18 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

91.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Xətai metrosuna yaxın — ideal lokasiyada fürsət!

🏡 Qanuni 3 otaqlı, geniş və funksional planlı mənzil satışda! ✨ Yeni təmirli, zövqlə dizayn olunmuş və tam əşyalıdır — köç yaşa! 🌇 Mənzildən həm şəhərə, həm də dənizə açılan möhtəşəm panorama sizi valeh edəcək. 🏦 İpotekaya tam yararlıdır — rahat və sərfəli alış imkanı.

🚗 Ətrafında bütün iaşə obyektləri, marketlər, məktəb və nəqliyyat mövcuddur.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın — belə mənzillər tez satılır!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,187 AZN/m²

Ortadan 7% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
289 999 AZN
Təmirli
M

Məhəmməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi