Satılır 2 otaqlı mənzil 90 m²

Bakı, 7-ci mikrorayon · Abay Kunanbayev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-125847 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

COOOOOX Təcili Satılır 7-ci mikrorayon, Azadlıq metrosuna yaxın Zövqlə və keyfiyyətlə təmir olunmuş, qanuni 2 otaqlı mənzil satısha cıxıb. Təmir zamanı bahalı və keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub.

Üstünlüklər: ✔ Çıxarış var, ipoteka mümkündür ✔ 2 sanitar qovşağı ✔ Geniş balkon ✔ İşıqlı və rahat planlaşdırma ✔ Yeraltı qaraj ✔ Sakit, qapalı həyət

Mənzil 2-ci mərtəbədə yerləşir, lakin aşağı mərtəbədə səs-küylü obyekt yoxdur. Marketlər, məktəb, bağça, xəstəxana, poliklinika və digər zəruri obyektlər yaxınlıqda yerləşir.

Razılaşma əsasında mənzildəki əşyalar saxlanıla bilər. Şəxsi mənzilimdir. Real alıcıya qiymətdə endirim olacaq. Xıdmet xaqqı 30%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,522 AZN/m²

Ortadan 1% baha

Rayon ort: 2,497 AZN/m²

7-ci mikrorayon

2 497 AZN/m²

Son 6 ay: -11%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -15.70%

Aktiv: 525 Yeni: 167 Tələb: Aşağı
227 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi