Satılır 2 otaqlı mənzil 88 m²

Bakı, Xətai · Ramiz Quluyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-212651 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

88.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍H.Aslanov metrosu Nero Cərahiyyənin yanı ✅88kv .16/6ı mərtəbəsi ✅Qanuni 2 otaq ✅Giriş kodlaşdırılmış domafon ✅İdeal location ✅Məktəb ,baxça ✅Market və bütün iaşə obyektləri ✅MƏNZİLİN CIXARIŞI VAR 💵Qiymət 215,000 Xidmət Haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,443 AZN/m²

Ortadan 18.4% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
215 000 AZN
Təmirli
R

Ramil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi