Satılır 2 otaqlı mənzil 88 m²

Bakı, Əhmədli · Əhmədli qəs. · Bina.Az

Satış EML-115725 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

88.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Hazır 4% ipoteka! Xətai rayonunda, Əhmədli və Xalqlar dostluğu metrosuna yaxn, 7 nömrəli polinklinikanın yanında , Şahab MTK-da qanuni 2 otaqlı , 88 kv mənzil , 17 mərtəbəli binanın 16cı mərtəbəsində yerləşir.Təmiri əla vəziyyətdədir. Binada 2 mərtəbəli yeraltı parking , parkingdən birbaşa mənzilə qalxmaq imkanı mövcuddur. Binanın yaxınlığında Medical plaza, polinklinika, məktəb , marketlər və digər obyektlər mövcuddur. 4%-lik ipoteka kirayə zəmanət fondunun mənzilidir. Mənzil əşyasız satılır, Mənzildə su filteri, kombi , kondisioner və mətbəx mebeli qalacaq.

Aylıq ödəniş : 741 azn İlkin ödəniş : 145.000 azn Müddət : 14 il 6 ay Nağd qiymət :245000 azn

Vasitəçilər real müştəri olarsa narahat etsin. Video çəkiliş etmək mümkündür. Real alıcıya endirim danışmaq olar . Telefonda qiymət söhbəti etməyin!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,784 AZN/m²

Ortadan 1.5% baha

Rayon ort: 2,743 AZN/m²

Əhmədli

2 743 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli
P

Premium Euro House

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi