Satılır 2 otaqlı mənzil 86 m²

Bakı, Əhmədli · Lütfizade kuç · Bina.Az

Satış EML-259389 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏙️ TƏCİLİ SATILIR – ŞƏHƏR PANORAMALI MÖHTƏŞƏM MƏNZİL 🔑

📍 Yeni Tikili 🏢 20 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsi 📐 86 m² 🛏️ 2 otaqlı 📄 Çıxarış (Kupça) VAR ✨ Tam Təmirli 🌇 Mənzildən möhtəşəm şəhər panoraması

Zövqlə təmir olunmuş, geniş və işıqlı otaqlara malik bu mənzil rahat yaşayış üçün ideal seçimdir. Mənzilin hər detalında keyfiyyət və komfort hiss olunur.Şəhərə açılan panoraması isə xüsusi abu-hava yaradır.

✅ İnfrastruktur baxımından əlverişli ərazi ✅ Yaşayış üçün tam hazır

💼 Ofis haqqı: 1%

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.   ⚡ Belə fürsətlər tez satılır! 🔑 Arzuladığınız mənzil bir zəng qədər yaxındır

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,326 AZN/m²

Ortadan 15.2% sərfəli

Rayon ort: 2,742 AZN/m²

Əhmədli

2 742 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.70%

Aktiv: 4432 Yeni: 1978 Tələb: Aşağı
200 000 AZN
Təmirli
A

Abdin Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi