Satılır 2 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Nizami · Sübhi Salayev küç. · Bina.Az

Satış EML-287045 1
6 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nizami metrosu Zabitlər bagi və Turk litseyinə yaxin 16 mərtəbəli binanin 13 cü mərtəbəsində avro təmirli 2 otaqli mənzil satilir. Binanin həyəti mövcuddur və infrastruktur baxımından əlverişli yerdə yerləşir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,212 AZN/m²

Ortadan 4.3% baha

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
273 000 AZN
Təmirli
Z

Zaur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi