Satılır 2 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Abşeron · Sumqayıt yolu · Bina.Az

Satış EML-173314 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 16

Təsvir

Abseron rayonu sumqayit yolunun ustunde sag terefde Tac mtk yerlesir yola yaxin texminen 150.200 metir mesafesi olar temirli esyali 16/13-2 otaq kupcada 75 kv.umumi 85 kv.tecili.143000 az.satilir.real.aliciya endirim olacaq.kupcasi var. Etrafli melumat ucun elaqe saxlaya bilersiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,682 AZN/m²

Ortadan 10% sərfəli

Rayon ort: 1,869 AZN/m²

Abşeron

1 869 AZN/m²

Son 6 ay: -14.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.50%

Aktiv: 2406 Yeni: 602 Tələb: Aşağı
143 000 AZN
S

Səbuhi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi