Satılır 2 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Nərimanov · Əhməd bəy Ağaoğlu küç. · Bina.Az

Satış EML-083828 1
10 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Seherin Tam Merkezinde !!! En Prestijli Residence - den birinde !!!

H.Eliyev Merkezinin Yaxinliginda !!!

Qanuni 2 Otag !!! Tam Temirli + Esyali !!! Residence Tam Yasayislidir !!!

REAL ALICIYLA QIYMET MUZAKIRE OLUNA BILER !!!

N.Nerimanov Metrosuna Yaxin Tehsil Nazirliyinin qarsisinda yerlesen yeni tikili olan Residence - deQanuni 2 Otag Tam Temirli Menzil Satilir !!! Yasayis Ucun tam Hazir ve Elverislidir !!! Butun Komunallar tam qaydasindadir !!! Residence-in genis ve abadlasmis heyeti, 7/24 kamera musahide sistemi, muhafize xidmeti ve yeralti parkingi movcuddur !!!

Etrafli Melumat Ucun Elaqe Saxlaya Bilersiz.

Sirket Haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,529 AZN/m²

Ortadan 9.5% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
300 000 AZN
Təmirli
S

Sabrina xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi