Satılır 2 otaqlı mənzil 84 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Yeni Günəşli qəs. · Bina.Az

Satış EML-149256 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

84.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡✨ TƏCİLİ SATILIR – YENİ TİKİLİDƏ 2 OTAQLI MƏNZİL! ✨🏡

📍 Ayla MTK yaşayış kompleksində yerləşən geniş və rahat mənzil satışa təqdim olunur. Yaşayış üçün çox əlverişli və perspektivli ərazidədir.

🏢 Bina: Ayla MTK (yeni tikili) 🏢 Mərtəbə: 17 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi 📐 Sahə: 84 kv.m 🛏️ Otaq sayı: 2 otaq (qanuni) 📄 Sənəd: Çıxarış (kupça) var 🪑 Vəziyyət: Əşyasız

✨ Mənzilin üstünlükləri: ✔️ Geniş və işıqlı otaqlar ☀️ ✔️ Rahat və funksional planlaşdırma 📏 ✔️ Yüksək mərtəbə – gözəl mənzərə 🌇 ✔️ Yeni tikili, səliqəli və təhlükəsiz bina 🏢 ✔️ Lift və rahat giriş 🚪 ✔️ Ətrafında market, məktəb, dayanacaq və digər lazımi obyektlər 🏫🛒🚏

👨‍👩‍👧‍👦 Ailə üçün ideal seçim! 💰 Real alıcı üçün yaxşı fürsət!

📞 Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın. ⚡ Belə mənzillər tez satılır – tələsin! ⚡

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,119 AZN/m²

Ortadan 20.4% sərfəli

Rayon ort: 2,662 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 662 AZN/m²

Son 6 ay: +24.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +17.00%

Aktiv: 1661 Yeni: 417 Tələb: Aşağı
178 000 AZN
Təmirli
N

Nihad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi