Satılır 2 otaqlı mənzil 83 m²

Bakı, Nəsimi · Həsən Əliyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-196082 1
8 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

83.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ.....!!!!!!!!!! KUPÇALI,İPOTEKAYA YARARLI Tibb Universiteti ərazisində qanuni 2otaqlı mənzil satış üçün təqdim olunur Mənzil Həsən Əliyev küçəsində yerləşir. İnfrastruktur cəhətdən çox yaxşı yerdə yerləşir Ətrafda bütün iaşə obyektləri mövcuddur Binanın həyəti və qarajı mövcuddur Əlavə məlumat üçün zəng edin Şirkətin xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,494 AZN/m²

Ortadan 3.1% sərfəli

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
290 000 AZN
Təmirli
E

Emil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi