Satılır 2 otaqlı mənzil 81 m²

Bakı, Xətai · Ramiz Quliyev küç. · Bina.Az

Satış EML-176866 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

81.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai rayonu, Ramiz Quliyev küçəsi, Nargilə dairəsi – 8 Noyabr prospekti, Mirvari Plaza və Bluu Mall yaxınlığında, əlverişli infrastrukturlu ərazidə qanuni 2 otaqlı mənzil satılır.

- Yeni tikili, mərtəbə: 16/5 - Ümumi sahə: 81 kv.m - Layihə: Yeni tikili (ipotekaya yararlıdır) - Sənəd: Çıxarış (kupça)

Plan və daxili: - Geniş dəhliz, işıqlı zal və yataq otağı - Ayrı mətbəx - Keyfiyyətli döşəmə örtüyü, zövqlü tavan/işıqlandırma - Mənzildə soyuducu və paltaryuyan çıxarılacaq, digər mebellər qalacaq

Kommunikasiya və komfort: - Qaz, su, işıq daimidir - İstilik sistemi: mərkəzi - Sürətli liftlər, səliqəli blok və giriş

Yerləşmə: - Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası, supermarketlər, bazar və digər gündəlik infrastruktur

Əlavə: - Komissiya haqqı 1 % - Səhifəmizdə digər ərazilərdəki mənzillərlə də tanış ola bilərsiniz - Relax Home şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün hər gün saat 09:00-dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,679 AZN/m²

Ortadan 10.6% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
217 000 AZN
Təmirli
B

Bəhruz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi