Satılır 2 otaqlı mənzil 80 m²

Bakı, Əhmədli · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-198091 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Əhmədli Məhəmməd Hadi küçəsi 🏢 6 mərtəbəli binanın 2-cu mərtəbəsi

🔹 2 otaqlı mənzil 🔹 Sahə: 80 kv.m 🔹 Kupçalı (çıxarış var) 🔹 İpotekaya yararlı

💰 Qiymət: 197000AZN (endirim mümkündür) 💼 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,463 AZN/m²

Ortadan 10.9% sərfəli

Rayon ort: 2,764 AZN/m²

Əhmədli

2 764 AZN/m²

Son 6 ay: +2.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
197 000 AZN
Təmirli
D

Diana

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi