Satılır 2 otaqlı mənzil 76 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-133664 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

76.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi Aslanov metrosunun düz çıxışı yeni tikili binada qanuni 2 otaqlı təmirli kupçalı ipotekaya yararlı mənzil satılır. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Real alıcıya endirim olacaq. Ofis xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,289 AZN/m²

Ortadan 15.3% sərfəli

Rayon ort: 2,702 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 702 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
174 000 AZN
Təmirli
A

Aksana xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi