Satılır 2 otaqlı mənzil 75.7 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-135823 1
18 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.70m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📢 SATILIR! Əşyalı, yeni mebellər daxil 🟡Qanuni(Radnoy) 2-otağlı Yeni Tikili! 📢 yaşayışh olmayıb. --- 📍 Ünvan : Şah İsmayıl Xətai metrosuna piyada yürüş məsafəsində , Volkswagen - Azərbaycanın , Bravo marketin yanında, Ağ Şəhərin isə bir addımlıqında yerləşir . Binanın düz yanında dayanacaq parklar və lazım olan bütün iaşə obyektləri mövcutdur , bir addımlıqda yerləşir . - 📜 Sənəd: Maliyyə arayışı və müqavilədir . Alqı satqıya tam hazırdır . 🏗️ Bina: Yeni tikili, keyfiyyətli müasir standartlara cavab verir 📐 Sahə: 75.7 kvm | 2 otaqlı | 19/15 | - ✨ Mənzilin üstünlükləri: - 🔹Qanuni 2-otaqlı mənzildir . Planda hecbir dəyişiklik olmayıb . 🔹Mənzilin proyekti çox gözəl və genişdir. 🔹 Mənzildə internet , ev telefonu , tv , işiq , su və Qaz daimidir . 🔹Binanın aşağısında Bravo Market 7/24 🔹Ətrafında idman zalı , sauna , kafe və s.-dən ibarət sağlamlıq kompleksi . 🔹 Giriş kart sistemi və interkom 🔹 4 - sürətli lift , xadimə xidməti, 24 saat mühafizə və kamera nəzarəti xidməti mövcuddur . 🔹 Parking üçün yer var. 2 mərtəbə. 🔹Bina etibarlı şirkət tərəfindən inşa edilmişdir . - 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın! 7/24 Əlaqə saxlaya bilərsiniz . Whatsapp Aktivdir . ⚠🟡Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,818 AZN/m²

Ortadan 28.2% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
289 000 AZN
Təmirli
M

Mehdi bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi