Satılır 2 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küç. · Bina.Az

Satış EML-268499 1
18 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai metrosu Premium binada

-2 Otaqlı Binanın 2 mərtəbəli qarajı Sürətli və müasir liftləri var Rahat və prestijli ərazi Real müştəriyə endirim olacaq! 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın! Sənəd müqavilə kupça tezliklə veriləcək.Mtka nı bilənlər bilir necə etibarlıdır Ofisin xidməti 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,187 AZN/m²

Ortadan 6.5% baha

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 19591 Yeni: 6458 Tələb: Aşağı
239 000 AZN
Təmirli
R

Rəsul Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi