Satılır 2 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Hüseyn Seyidzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-084529 5
13 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR 2 otaqlı yeni tikili 74 m², Memar Əcəmi m.

Əcəmi metrosuna yaxın, 247-di nömrəli məktəbin yanında, 11 mərtəbəli binanin 11-ci mərtəbəsində, mansard tipli, ümumi sahesi 74 kvm olan 2 otağlı təmirli mənzil satılır. sənədi müqavilə-dir.Kupca almaq mumkundur.Binada yasayanlarin kupcasi var. Su, qaz, işiq daimidir, istilik sistemi kombidir. Bina infrastruktur baxımından yaxşı yerdə yerləşir.Elave melumat ucun elaqe saxlayin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,533 AZN/m²

Ortadan 48.2% sərfəli

Rayon ort: 2,959 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 959 AZN/m²

Son 6 ay: +3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4106 Yeni: 1483 Tələb: Aşağı
115 000 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi