Satılır 2 otaqlı mənzil 74 m²

Bakı, Əhmədli · Sarayevo küç · Bina.Az

Satış EML-179414 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

74.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əhmədli metrosuna piayada 7-8 dəqiqəlik məsafədə, Diaqnoz Tibb Mərkəzinin yanında, 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə 74 kv mənzil satışa çıxmışdır.Hər otağa pəncərə düşür.İşiq, qaz, su daimidir.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdədir, ətrafında bir neçə məktəb, baxça, supermarketlər mövcüddur.

Yerləşmə Yeri : Əhmədli mst / Sarayevo küç Otaq sayı : 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə Sahə : 74 kv Mərtəbə : 5/17 Əşyalı/ Əşyasız : Qismən Əşyalı Sənəd : Çıxarış Qiymət : 173.000 Baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,338 AZN/m²

Ortadan 15.1% sərfəli

Rayon ort: 2,752 AZN/m²

Əhmədli

2 752 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
Təmirli
N

Nəbi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi