Satılır 2 otaqlı mənzil 74 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Hüseyn Seyidzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-171748 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

74.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əcəmi metrosuna yaxın, 247-di nömrəli məktəbin yanında, 11 mərtəbəli binanin 11-ci mərtəbəsində, mansard tipli, ümumi sahesi 74 kvm olan 2 otağlı təmirli mənzil satılır. sənədi müqavilə-dir. Su, qaz, işiq daimidir, istilik sistemi kombidir. Bina infrastruktur baxımından yaxşı yerdə yerləşir. Real alıcıya endirim olunacaq. Bakı, Hüseyn Seyidzadə 26A

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,595 AZN/m²

Ortadan 46.4% sərfəli

Rayon ort: 2,977 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 977 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.10%

Aktiv: 3885 Yeni: 1267 Tələb: Aşağı
63 784 EUR
118 000 AZN
Təmirli
İ

İbrahim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi