Satılır 2 otaqlı mənzil 71 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Mərkəzi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-061960 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

71.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 16

Təsvir

Yeni Günəşlinin ən gözəl ərazilərindən biri olan, Fatimeyi Zəhra məscidinin yanında yerləşən, "Vətən MTK"-ya məxsus, 16 mərtəbəli binanın, 14-cü mərtəbəsində 71 kv mənzil satışa çıxarılıb. Çıxarış veriləcək. Mənzil podmayakdır. Bina infrastuktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə yerləşir, yaxınlığında məktəblər, bağçalar, marketlər və digər iaşə obyektləri fəaliyyət göstərir.Şirkət xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,634 AZN/m²

Ortadan 38.7% sərfəli

Rayon ort: 2,664 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 664 AZN/m²

Son 6 ay: +24.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +17.00%

Aktiv: 1661 Yeni: 417 Tələb: Aşağı
116 000 AZN
H

Hüseyn bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi