Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
71.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
9 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
🚨 TƏCİLİ SATILIR – Bakıxanov (Razin) qəsəbəsi 🚨
📍 Sabunçu rayonu, Bakıxanov qəsəbəsi, Arzu Şadlıq Sarayının yanında yerləşən Leninqrad layihəli mənzil satışdadır.
✅ 2 otaqlı ✅ 71 kv.m ✅ 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi ✅ Təmirli mənzil ✅ Leninqrad layihəsi ✅ Çıxarış (kupça) var ✅ İpotekaya yararlıdır ✅ Qaz, su və işıq daimidir
🏡 Mənzilin üstünlükləri: ✔️ 2 böyük balkon ✔️ Bütün otaqlardan balkona çıxış ✔️ Ehtiyat su çəni mövcuddur ✔️ İşıqlı və rahat planlaşdırma ✔️ Hamam və mətbəx köhnə təmirlidir
📍 İnfrastruktur: 🛍️ Aygün Mall yaxınlığında 🏫 Məktəb, lisey və bağçalar 🛒 Marketlər və digər iaşə obyektləri 🚍 Dayanacağa yaxın ərazi
💰 Qiymət: 140.000 AZN
📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Xəritə
Bazar analitikası
1,972 AZN/m²
Ortadan 42.3% sərfəli
Rayon ort: 3,417 AZN/m²
3 417 AZN/m²
Son 6 ay: -0.1%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +20.80%