Satılır 2 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Biləcəri · Asəf Zeynallı k.... · Bina.Az

Satış EML-166258 15

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 4

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xəyalınzdakı Mənzil Sizi Gözləyir!

Biləcəri Ağ saray yaxınlığında yerəşən 2 otaqlı mənzil təqdim edirəm.

Əsas ustunluklər: Umumi sahə: m - geniş və funksional planlama :Mərtəbə: 4/4 -ideal yerləşmə :İşıqlı: və geniş otaqlar :Muasir və keyfiyyətli təmir :Daimi qaz, su, işıq təminatı :Sakit və təhlukəsiz ərazi :İnfrastruktur baxımından əlverişli mövqey :Kupçalı ( çıxarış var ) :Qiymət:152000 :

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,171 AZN/m²

Ortadan 0.3% sərfəli

Rayon ort: 2,178 AZN/m²

Biləcəri

2 178 AZN/m²

Son 6 ay: -4.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.20%

Aktiv: 714 Yeni: 155 Tələb: Aşağı
152 000 AZN
Təmirli
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi