Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
70.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
7 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Daş binada, orta blokda yerləşən yeni təmirli və əşyalı 2 otaqlı mənzil satılır.
📍 Ünvan: İstanbul NS Klinikası, Ayna Sultanova heykəli və Atatürk parkı yaxınlığı. 🚇 Gənclik metrosu – piyada 10–15 dəqiqə.
🏢 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi, lift var. Pəncərələr sakit və səliqəli həyətə baxır.
🔹 Real sahə təxminən 70 kv.m (çıxarışda 52.8 kv.m) 🔹 Taxta parket döşəmə 🔹 Mərkəzləşdirilmiş istilik sistemi 🔹 Hamam/tualet ayrı, isti döşəmə 🔹 Balkonlar mənzilə qatılıb 🔹 Pultlu şlaqbaumlu həyət 🔹 İpotekaya yararlıdır
Mənzil şəxsi istifadə üçün keyfiyyətlə təmir olunub. Əşyaların əksəriyyəti qalır. 💰 Qiymət: • Əşyalarsız – 230 000 AZN 📌 Ofis haqqı: 1%
Xəritə
Bazar analitikası
3,286 AZN/m²
Ortadan 15.8% sərfəli
Rayon ort: 3,901 AZN/m²
3 901 AZN/m²
Son 6 ay: -18.1%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -20.70%