Satılır 2 otaqlı mənzil 65.5 m²

Xırdalan, Abşeron · Xırdalan şəh. · Bina.Az

Satış EML-202506 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

18 / 18

Təsvir

Wexsi menzilimdi,deyerinen qat qat ucuz satiram,menzil 18/18ci mertebe,65.5kv. Qanuni 2otaq,ayrica metbex,her otaqin penceresi.menzilde 30% temir iwleri gedib,butun sayaqaclar qurawdirilib,.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

886 AZN/m²

Ortadan 54.4% sərfəli

Rayon ort: 1,940 AZN/m²

Abşeron

1 940 AZN/m²

Son 6 ay: -11.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.50%

Aktiv: 2659 Yeni: 851 Tələb: Aşağı
58 000 AZN
R

Rövşən

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi