Satılır 2 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-231085 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yeni Yasamal Əsəd əhmədov küçəsi 9 mərtəbəli binanın 6 ci mərtəbəsində2otaq yaxşı təmirli Mənzil satılır.. Mənzilin kupçası var ipotekaya yararlldır... Start qiymət 170.000 Azn Xidmət haqql 1% təşkik edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,614 AZN/m²

Ortadan 0.3% baha

Rayon ort: 2,605 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 605 AZN/m²

Son 6 ay: -0.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.90%

Aktiv: 1641 Yeni: 626 Tələb: Aşağı
169 900 AZN
Təmirli
R

Ruslan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi