Satılır 2 otaqlı mənzil 64 m²

Bakı, Yasamal · Əliəşrəf Əlizadə küç. · Bina.Az

Satış EML-074378 2
3 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

!!! İDEAL TƏKLİF .!!! !!! TƏCİLİ SATILIR.!!! Mənzil Nərmanov rayonu Təbriz kücəsində 28 may metrosun 5 dəqəlik məsafədə yerləşir yaxşı təmirli və bütün əşyalarıyla birlikdə SATILIR. - 2 otaq - 64kv - 4/11 - Qiymət 243000 Azn Belə tipli mənziləri 1000Azn kirayə verməy mümkündür yatırım məqsədli ideal mənzildir Mənzil yataq otaqı və zal və mətbəxdən ibarıtdir böyük və geniş mənzildir təmiri yenidir müasir uslubda təmir olunub Əlavə məlumat ücün zəng edin və ya yazın Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,797 AZN/m²

Ortadan 29.4% baha

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
243 000 AZN
Təmirli
E

Elçin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi