Satılır 2 otaqlı mənzil 63 m²

Bakı, Bibiheybət · Bibiheybət qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-213661 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

63.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Bayılda Bulvar Residence- da Landau school binasında 2 otaqlı əla təmirli mənzil satılır.Sahəsi 63 kv.m.Dəniz mənzərəli mənzildi.Cıxarışı mövcuddur.Qiymət 245 000 manat.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,889 AZN/m²

Ortadan 12% baha

Rayon ort: 3,471 AZN/m²

Bibiheybət

3 471 AZN/m²

Son 6 ay: +53.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +31.80%

Aktiv: 72 Yeni: 14 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli
N

Naila

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi