Satılır 2 otaqlı mənzil 62 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Əliağa Şıxlinski küç. · Bina.Az

Satış EML-195253 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Təcili Qiymət 18.000 endirildi İpotekaya yararlıdır Yeni tikili Ev 4cü mərtəbədir. Qanuni 2otaq Hər otağın və mətbəxin pəncərəsi var. Ful təmirli evdir. Geniş həyəti 2 məktəbi 1 bağçası, 1 böyük marketi var Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,887 AZN/m²

Ortadan 29.9% sərfəli

Rayon ort: 2,694 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 694 AZN/m²

Son 6 ay: -0.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.90%

Aktiv: 7407 Yeni: 3188 Tələb: Aşağı
117 000 AZN
Təmirli
V

Vüqar bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi