Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev 29 · Bina.Az

Satış EML-265161 2
16 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Şəhərin mərkəzində Xətai metronun yaninda "Khatai Light"MTK 2 otaqlı super təmirli mənzil satılır. 5/18 mərtəbəsində yerləşən mənzil 60m2 ümümi sahəsidir. Mənzilin istilik sistemi kombidir, tam bütün əşyaları ilə birgə satılır. Mebellər, məişət avadanlığı, mənzilin kamera sistemi, 2 ədəd sürətli liftlər,və.s. Çıxarış var, ipotekaya yararlıdır.

В центре города, около метро Хатаи, продается 2-ух комнатная квартира с супер ремонтом. Квартира продается с всей мебелью и бытовой техникой. Купчая есть, возможна продажа в ипотеку.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,667 AZN/m²

Ortadan 55.8% baha

Rayon ort: 2,996 AZN/m²

Xətai

2 996 AZN/m²

Son 6 ay: +4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20513 Yeni: 6884 Tələb: Aşağı
280 000 AZN
Təmirli
А

Али Мирзоев

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi