Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²
Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Gəncə prospekti · Bina.Az
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
60.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
8 / 20
Təmiri
Təmirli
Təsvir
🏠 TƏCİLİ SATILIR! 📍 Ərazi: Həzi Aslanov metrosu 🏙️ Növ: yeni 📋 Sənəd: Çıxarış (kupça) 🏢 Mərtəbə: 8/20 (20 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəsində yerləşir) 📐 Sahə: 60 💶 Qiymət: 198000 AZN 🛏️ Otaq sayı: 2
Məlumat: Mənzil satılır və Xətai Park yaşayış kompleksində yerləşir. Həzi Aslanov metrosuna piyada 7–8 dəqiqəlik məsafədədir. Mənzil çıxarışlıdır (kupçalıdır) və dövlət ipotekasına yartarlıdır. 20 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşir. İsdiliy sisdemi kombidir keromaqranit olan yerlər isdi pol ilə təhciz olunub kompleksin qazi suyu işiği daimidir təmirdən sonra yaşayiş olmayib blokda 4 mənzil var və 3 lift ilə təmin olunub.Mənzil qapali kompleksdə yerləşir və iaşə abyektəri baximinda zəngindir (marketər,salonlar,uşaq baxcasi,fitnes salonu Məkdəb və.s)Santexnika məhsullari keyfiyətli matreyallardan isdifadə olunub (Grohe,Ega plas,Eca və.s) mənzil səs akusdika və kamera sisdemi ilə təmin olunub keromaqranitlər Hindisdannindir mənzildə təmir gedən zaman vidyolari çəkilib alan şəxsə təqdim edə biləriy Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz.xidmət haqqi 1% təşgil edir
Xəritə
Bazar analitikası
3,300 AZN/m²
Ortadan 22.2% baha
Rayon ort: 2,701 AZN/m²
2 701 AZN/m²
Son 6 ay: +-0%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -4.90%