Satılır 2 otaqlı mənzil 58 m²

Bakı, 9-cu mikrorayon · Mir Cəlal küçəsi · Bina.Az

Satış EML-148974 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

58.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

1-2 duzelme Yeni tikilide. Muqavilede 58 kupcada 49 kv Stroyni mebeller qalir. ipotekaya yararli. ofis haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,233 AZN/m²

Ortadan 24.8% baha

Rayon ort: 2,590 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 590 AZN/m²

Son 6 ay: +35.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.20%

Aktiv: 794 Yeni: 148 Tələb: Aşağı
187 500 AZN
Təmirli
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi