Satılır 2 otaqlı mənzil 57 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbə · Bina.Az

Satış EML-101621 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazır, Qurtuluş 93de 6/6. Rahat və İşıqlı 2 Otaqlı Mənzil!

57 kv.m sahəsi olan, geniş və işıqlı 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil təmirlidir və yaşayış üçün tam hazırdır.

✅ Sahə: 57 kv.m ✅ Otaq sayı: 2 ✅ Təmirli və səliqəli ✅ Mərkəzi istilik sistemi ✅ İşıqlı və rahat planlaşdırma ✅ Məktəbə yaxın – ailələr üçün ideal seçim

Sakit və əlverişli ərazidə yerləşir. Həm yaşamaq, həm də investisiya üçün əla fürsətdir.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,175 AZN/m²

Ortadan 24.1% sərfəli

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
67 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi