Satılır 2 otaqlı mənzil 57 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-235482 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil Qurtuluş yaşayış kompleksinin ən yaxşı yerlərindən birində yerləşir. Yaxınlığında məktəb,bağça,market bütün infrastrukturlar var. Mənzilin çıxarışı (kupça) mövcuddur. Yaxşı təmirlidir. Keyfiyyətli Materiallarla təmir olunub. Öz mənzilimdir. Mebellər qalacaq.Xahiş edirəm ciddir şəxslər narahat etsin. Makler və ya ofislə iş görmürəm

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,544 AZN/m²

Ortadan 1.7% sərfəli

Rayon ort: 1,570 AZN/m²

Masazır

1 570 AZN/m²

Son 6 ay: -11.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.60%

Aktiv: 7399 Yeni: 2804 Tələb: Aşağı
88 000 AZN
Təmirli
S

Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi