Satılır 2 otaqlı mənzil 57 m²

Bakı, 7-ci mikrorayon · İlham Hacıyev küç. · Bina.Az

Satış EML-229205 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Binəqədi Rayon 7 mkr. Piramida mtk. Araz marketin binası. 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə super təmirli evimi satıram. Lift mərtəbəyə qalxır. Mansard deyil. 24 saat mühafizə xidməti var. Azadlıq və Dərnəgül metro stansiyası yaxınlığında. Ətrafda məktəb, bağça və marketlər mövcuddur. Xahiş edirəm REAL ALICI əlaqə saxlasın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,158 AZN/m²

Ortadan 25.7% baha

Rayon ort: 2,513 AZN/m²

7-ci mikrorayon

2 513 AZN/m²

Son 6 ay: -10.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.50%

Aktiv: 572 Yeni: 214 Tələb: Aşağı
180 000 AZN
Təmirli
İ

İlqar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi