Satılır 2 otaqlı mənzil 56 m²

Bakı, Əhmədli · General Əliağa Şixlinski küç. · Bina.Az

Satış EML-254026 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai rayonu Köhnə Günəşli İnqılab ismayilov kücəsi 265 Nömrəli Məktəbin Düz Yanında Yerləşir Mənzil 9/1 2 otaqdır Mənzil cənub küncə düşür Bina Leninqrad Lahiyəsidir Real alıcıya endirim olacaq Ofis haqqı 1 Fayiz Təşkil Edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,080 AZN/m²

Ortadan 23.8% sərfəli

Rayon ort: 2,731 AZN/m²

Əhmədli

2 731 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -2.00%

Aktiv: 4506 Yeni: 1994 Tələb: Aşağı
116 500 AZN
Təmirli
Ə

Əmlak Şirkəti

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi