Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küç · Bina.Az

Satış EML-086377 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR ! KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI ! TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYİŞ OLMAYİB...Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosunun yanında, Yeni Tikili 20 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində 2 otaqa düzəlmə 55 kv/m sahəsi olan mənzil satılır. Mənzil ƏLA təmirlidir. GƏNC AİLƏLƏR ucun KİRAYA VERAN ŞƏXSLƏR ucun ƏLA VARİANTDİR..Bu binada KİRAYƏ 700-800 AZN-DİR...Mənzilin təmirində keyfiyyətli materiallardan istfadə olunmuşdur.İstilik sistemi kombidir, İsti döşəmə mövcuddur, Qaz su işıq daimidir, Döşəmə laminat parketdir, Otaqlar geniş və işıqlıdır. Sənəd KUPÇA-ÇIXARIŞ. Mənzildə qeydiyyatda heç kəs yoxdur. Bütün infrastrukturlar və iaşə obyektləri yaxınlıqda yerləşir Məktəb, Bağça, Market və s. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Ofis xidmət haqqı 1 % təşkil edir. Real alıcıya yerində endirim olunacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,945 AZN/m²

Ortadan 9% baha

Rayon ort: 2,703 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 703 AZN/m²

Son 6 ay: +0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
162 000 AZN
Təmirli
B

Bahar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi