Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Nəsimi · Sarabski küçəsi · Bina.Az

Satış EML-209398 6
10 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

IPOTEKAYA YARARLI... 🏡 28 May / Nizami m/s yaxın – 2 OTAQLI, MƏNZİL SATILIR!

📍 Ünvan: Zabirlər Bağınin yani, şəhərin mərkəzi və ən prestijli ərazilərindən biri.

🔑 Mənzil haqqında məlumat: • 16 mərtəbəli binanın 6-ci mərtəbəsi • 2 otaqli,( 1 den 2 e duzelme) • Ümumi sahə: 55 m² • 1 sanitar qovşağı

• Kupça mövcuddur ✅

🏢 Bina və infrastruktur: • 2 sürətli lift • Daimi su, işıq və qaz • Geniş həyət və parkinq imkanı • Metroya, parka və şəhərin mərkəzinə yaxın yerləşmə

✨ Üstünlüklər: • Geniş və işıqlı mənzil • Prestijli və rahat ərazi • Həm yaşayış, həm də investisiya üçün sərfəli seçim

📌 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,964 AZN/m²

Ortadan 9.9% baha

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
218 000 AZN
Təmirli
R

Reshad bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi