Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-208486 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔥 Həzi Aslanovda ideal seçim – hazır mənzil! 🔥

📍 Şərq Qərb MTK (Ukrayna dairəsi yaxınlığı) Zövqlə və keyfiyyətlə təmir olunmuş, tam yaşayışa hazır 2 otaqlı mənzil satışdadır. Al, köç və rahat yaşa!

🏢 Mərtəbə: 16/5 📐 Sahə: 55 m² 🛏 Otaq sayı: 2

✨ Üstünlüklər: ✔️ Səliqəli və funksional planlaşdırma ✔️ İşıqlı və geniş otaqlar ✔️ Keyfiyyətli, müasir təmir ✔️ Lift və daimi kommunal xidmətlər ✔️ Əla yerləşmə – şəhərin aktiv nöqtəsi ✔️ Yaxınlıqda məktəb, market, nəqliyyat

💰 Qiymət: 182.000 AZN 📊 Xidmət haqqı: 1%

⚡ Bu ərazidə bu qiymətə belə mənzil nadir tapılır! Tələsin!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,309 AZN/m²

Ortadan 22.5% baha

Rayon ort: 2,702 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 702 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
182 000 AZN
Təmirli
N

NİGAR XANIM

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi