Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Nərimanov · Azadlıq prospekti · Bina.Az

Satış EML-176921 1
16 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ !!!

KUPÇALI !!!

QANUNİ 2 OTAQ !!!

Şəhərin mərkəzində, Azadlıq prospekti Korparasiya Univerisitetinin yaxınlığında tam təmirli, şəhərə gözəl mənzərəsi olan 5 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində QANUNİ 2 otaqlı mənzil satılır. Otaqlar ayrıdır, mətbəx ayrıca yerləşir. Sanitar qovşağı ayrıdır. Balkon lodjiya tipindədir. Mənzil qismən əşyalı satılır. Suyu, işığı,qazı daimidir. Mənzilin həyətində maşınlar üçün rahat parking var. Binanın yaxınlıgında avtobus dayanacagı var. Yaşayış binasının əlverişli mövqedə yerləşməsi rahat yaşayışı təmin edir. Mənzilin yerləşdiyi ərazidə məktəb, bağça, market, aptek və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Xidmət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,145 AZN/m²

Ortadan 19.4% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
Təmirli
D

Davud Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi