Satılır 2 otaqlı mənzil 52 m²

Bakı, Biləcəri · Biləcəri qəs. · Bina.Az

Satış EML-259385 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

ela temirli bileceri qes ş ev satilir su qaz ve isiq daim . kupcali .vasiteci haqi 2 faizdir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,481 AZN/m²

Ortadan 18.3% baha

Rayon ort: 2,098 AZN/m²

Biləcəri

2 098 AZN/m²

Son 6 ay: -6.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -12.30%

Aktiv: 1104 Yeni: 450 Tələb: Aşağı
129 000 AZN
Təmirli
f

ferman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi