Satılır 2 otaqlı mənzil 52 m²

Bakı, Səbail · Tofiq Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-201804 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Səbail r., Badamdar qəs. Leninqrad layihə Ekzkluziv satis 2/5 mərtəbə Kupça var / ipotekaya yararlı Təmir vəziyyət / yaxsi Kvadrat metr / 52 Qiymət 190000 start Yaxınlıqda məktəb, market, dayanacaq və s.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,654 AZN/m²

Ortadan 1.1% baha

Rayon ort: 3,612 AZN/m²

Səbail

3 612 AZN/m²

Son 6 ay: +14.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +23.70%

Aktiv: 2954 Yeni: 891 Tələb: Aşağı
190 000 AZN
Təmirli
N

Nurtəkin xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi